Ústecká akademie plaveckých sportů

Banner - články

ROZPIS TRÉNINKŮ SKUPIN OD 1.ZÁŘÍ 2018

PLAVECKÁ HALA KLÍŠE

                  ráno 4 - 8 drah                                                                             odpoledne 4 dráhy

Pondělí

06:00 – 07:30 – A – 4 dráhy                                                                       14:30 – 15:30 – D2 – 2 dráhy

                                                                                                                     15:30 – 17:00 – A – 4 dráhy 14:40 – 15:20 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – B + C – 2 dráhy 16:30 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – D1 – 2 dráhy – 16:30 - suchá

 

Úterý

06:00 – 07:30 - A – 4 dráhy                                                                        15:00 – 16:30 – A – 4 dráhy 16:40 – 17:30 – suchá

06:00 – 07:15 – B – 2 dráhy                                                                       16:30 – 17:15 – Přípravka – šíře 4 dráhy

06:00 – 07:15 – C + D1 – 2 dráhy                                                              16:30 – 17:30 E – šíře – 6 drah

                                                                                                                     17:30 – 18:30 – B 2 dráhy 16:40 – 17:20 - suchá

                                                                                                                     17:45 – 18:30 – Přípravka – šíře 3 dráhy

                                                                                                                     17:30 – 18:30 – F – šíře 3 dráhy

 

Středa                                                                                                          14:30 – 15:30 – D2 – 2 dráhy

                                                                                                                     15:00 – 17:00 – A – 4 dráhy

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – B + C – 2 dráhy – 16:30 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – D1 – 2 dráhy – 16:30 – suchá

 

 

Čtvrtek

06:00 – 07:30 – A – 5 drah                                                                         15:00 – 16:30 A – 4 dráhy 16:40 – 17:30 – suchá

06:00 – 07:15 – B – 2 dráhy                                                                       16:30 – 17:15 – Přípravka – šíře 4 dráhy

06:00 – 07:15 – C – 1 dráha                                                                       16:30 – 17:30 – E – šíře – 6 drah

                                                                                                                     17:45 – 18:30 – Přípravka – šíře 3 dráhy

                                                                                                                     17:30 – 18:30 – F – šíře 5 drah

Pátek

06:00 – 07:30 – A – 4 dráhy                                                                       14:30 – 15:30 – D2 – 2 dráhy

                                                                                                                     14:30 – 15:30 – E – 2 dráhy 15:40 – 16:10 - suchá

                                                                                                                     15:30 – 17:00 – A– 4 dráhy – 14:40 – 15:20 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – B + C – 2 dráhy – 16:30 – suchá

                                                                                                                     17:00 – 18:30 – D1 – 2 dráhy – 16:30 – suchá

Počet tréninků + hodin týdně :

A – 9 tréninků - 14,5 hodiny – dorost – Thiel, Eckert, Kubínek, M.Borja

B – 6 tréninků – 8,5 hodin – 13 – 14 let – 8 – 9 třída – Kubínek, Lank

C – 5 tréninků - 7,5 hodiny – 11 – 12 let – 6 – 7 třída – Kořán, Dudek

D1– 4 tréninky + 5,5 hodin – 9 – 10 let – 4 – 5 třída – Kořán, Dudek, Ulrich

E – 3 tréninky + 3 hodiny – 8 – 9 let – 3 – 4 třída – Málková H., Kubínek, Ulrich, Holakovský, Lank

F – 2 tréninky – 2 hodiny – 7 – 8 let – 2 – 3 třída – Kubínek, Ulrich, Holakovský, Lank

Přípravka – 2 tréninky – 2 hodiny – 4 – 7 let – mateřská školka - 1 třída

Čermáková, Špičková, Kubátová, Málková K., Kořánová, Opatřilová,Vrzalová, Fedáková, Nehněvajsová, Mrázková, Macková, Herrmannová, Gebauerová, Ostrowská, Šupita, Janich

D2 – 3 tréninky – 2 hodiny – 13 – 18 let – Vrzalová, Macková, Herrmanová, Ostrowská, Šupita

CSPS logo

logo usti

logo bowling

logo lion

logo na rychte

pro aqua logo

logo ChU web

MPKU bile

Kontakt

e-mail: mpku@seznam.cz

tel.:    +420 602 450 366

Kde nás najdete

Pořádáme

- Velká cena Ústí nad Labem

- Nábory

- Letní soustředění

Podívejte se na nás

- Fotogalerie


    


Copyright ÚAPS © 2018. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk