Ústecká akademie plaveckých sportů

Banner - články

TERMÍNOVKA ZÁVODŮ A SOUSTŘEDĚNÍ

LEDEN – SRPEN 2019

19.1. – 26.1. – Soustředění ml.juniorů ČR – Srní – Fišerová M., Řezáč

26.1. – MČR družstev – 1.kolo – Ústecký kraj – Chomutov – bus - sk.A + B

2.2. – Zimní cena Varnsdorfu – auta – sk.B, C, D

2.2. – 9.2. – Soustředění SCM1 – Pardubice – Sukhanov, Sobotka, Čermák

9.2. – Litoměřický kalich – roč.05 - 08, doprava vlastní

17.2. nebo 24.2. Sdružený meziokresní přebor – Lovosice – bus tam – sk.C, D1, E

16.2. – 17.2. – MČR družstev, semifinále – Praha Podolí – tranzit – sk.A + B

1.3. – 3.3. – VC Slovenska – Bratislava – vlak – sk.A

8.3. – 9.3. – Plzeňský vytrvalec – sk.A, B, C – tranzit, auta

8.3. – 16.3. – Soustředění st.juniorů – Olomouc – Janeček, Ouředník, Sonnenberg

11.3. – 15.3. – Soustředění sk.A, B – Ústí nad Labem – Klíše

16.3 – 17.3. – MČR družstev, finále – Brno – vlak – sk.A

30.3. – Cena TJ Bižuterie – sk.C, D – auta, tranzit

30.3. – Krajský přebor Ústeckého kraje – dlouhé tratě – Mělník – bus – sk.A, B, C

31.3. – Valná hromada a celostátní konference ČSPS – Praha

5.4. – 7.4. – Velká cena Ústí nad Labem – sk.A, B, C, D1, E, F

13.4. – Jarní cena Prahy – Podolí – tranzit – sk.A, B, C

13.4. – 14.4. – MU st. juniorů ČR – Sion (SUI) – Janeček, Ouředník, Nabojčenko

13.4. – 14.4. – MU ml. Juniorů ČR – Graz - Řezáč, Fišerová M.

14.4. – Sdružený meziokresní přebor – Mělník – bus – sk.B, C, D1, E

20.4. – 21.4. – Mezinárodní mistrovství Rakouska – Graz – vlak . sk.A

27.4. – Memoriál Jaroslava Jezbery – Chomutov – bus – sk.B, C, D1

27.4. – 28.4. – Mezinárodní závody ORCA – Bratislava – vlak – sk.A

28.4. – 3.5. – Soustředění SCM2 – Plzeň - limitáři

4.5. – 5.5. – Čtyřutkaní CZ-POL-HUN-SLO – Polsko – Fišerová M., Řezáč

6.5. – 10.5. – Soustředění sk.C, D1 – Ústí nad Labem – Klíše

11.5. – 12.5. – Memoriál Zdeňka Vaněčka – Ústí nad Labem – sk.A, B, C, D

17.5. – 19.5. – VC Pardubic – 2.kolo ČP – tranzit – sk.A, B

25.5. – Kraj. přebor Ústeckého kraje ml. žactva – Litvínov – bus – roč.08 a ml.

1.6. – 2.6. – Kraj. Přebor Ústeckého kraje st. Žactva – Varnsdorf – roč.05 – 07

8.6. – 9.6. – Letní pohár ČR – Čechy – 10 let (roč.09) – Praha Radlice – auta

8.6. – 9.6. – Letní pohár ČR – Čechy – 11 let (roč.08) – Chomutov – tranzit

15.6. – 16.6. – Letní MČR st.žactva (roč.05), přijatí – Zlín – auta

15.6. – 16.6. – Lení MČR st.žactva (roč.06), přijatí – Plzeň – tranzit

15.6. – 16.6. – Letní MČR ml.žactva (roč.07), přijatí – Nový Jičín – auta

20.6. – 23.6. – Letní MČR dorostu a dospělých, přijatí – České Budějovice – tranzit

24.6. – 26.6. – Letní celostátní olympiáda dětí a mládeže – Liberec – roč.05 – 07

3.7. – 7.7. – Mistrovství Evropy juniorů – Kazaň(RUS)

21.7. – 27.7. – Evropská olympiáda mládeže – Baku(AZE)

10.8. – 17.8. – Kondiční soustředění, kola – Staré Splavy – sk.A

21.8. – 25.8. – Mistrovství světa juniorů – Budapest(HUN)

24.8. – 31.8. – Kondiční soustředění – Pec pod Sněžkou – sk.B, C, D1, D2, E, F, příp..

V TERMÍNOVÉ LISTINĚ MŮŽE DOJÍT KE ZMĚNÁM, DOPLNĚNÍ NOVÉHO ZÁVODU. O NOMINACI, CENÁCH A ČASECH ODJEZDU BUDETE VČAS INFORMOVÁNI !!!

 

 

 

CSPS logo

logo usti

logo bowling

logo lion

logo na rychte

pro aqua logo

logo ChU web

MPKU bile

Kontakt

e-mail: mpku@seznam.cz

tel.:    +420 602 450 366

Kde nás najdete

Pořádáme

- Velká cena Ústí nad Labem

- Nábory

- Letní soustředění

Podívejte se na nás

- Fotogalerie


    


Copyright ÚAPS © 2018. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk